Jeden gniewny Charlie

‘Jeden gniewny Charlie’ to serial z Charlie’m Sheenem w roli głównej. Oryginalny tytuł to ‘Anger Managment’. W serialu Sheen wciela się w rolę genialnego psychologa, który przeprowadza terapię mającą na celu opanowanie gniewu. Niestety (albo stety), jemu samemu nie zawsze uda się zachować spokój… To może zrodzić dość śmieszne sytuacje – a wiemy jak zabawny może być człowiek, który nad sobą nie panuje. Obok Charliego w serialu ‘Jeden gniewny Charlie’ pojawia się Selma Blair, znana m.in. z filmu “Legalna Blondynka”, która wcieli się w rolę dr Kate Wales.

Kolejny, czwarty sezon Jednego gniewnego Charliego już 9 marca! Tym razem fani serialu dowiedzą się, co łączy tytułowego bohatera z uzależnioną od alkoholu panią doktor oraz co sprawi, że Goodson zaniedba swoją grupę terapeutyczną.
W najnowszej serii Jednego gniewnego Charliego na widzów czekać będą wielkie zmiany – po głośnym odejściu z obsady Selmy Blair, w serialu pojawi się seksowna pani psycholog – dr Jordan Denby (w którą wcieli się aktorka Laura Bell Bundy). W dodatku do gry powróci były chłopak Jennifer, Sean (w tej roli genialny Brian Austin Green znany z Beverly Hills 90210), z którym tytułowy bohater bardzo się zaprzyjaźni. W tym sezonie Charlie Goodson wpadnie też w kłopoty – na włosku zawiśnie jego kariera. Ponadto do grupy dołączą nowi pacjenci – alfons i człowiek, który twierdzi, że jest diabłem. Jak potoczą się dalsze losy terapeuty o gniewnym usposobieniu, dowiemy się już w marcu.
Premiera: 9 marca, niedziela, godz. 22:25
Emisja: niedziela, godz. 22:25

Powtórki: sobota, godz. 21:30
Maraton 2. sezonu: 8-9 marca, sobota – niedziela, od godz. 13:50