U KARDASHIANÓW

VIVA Polska ogłasza jedną z najgorętszych premier tej wiosny. Już w poniedziałek 5 maja o godz. 19:00 premierę będzie miał siódmy sezon U Kardashianów! Teraz będzie można na własne oczy przekonać się jak wygląda życie prywatne Kim Kardashian, jej sióstr Kourtney i Khole oraz ich matki Kris Jenner.

Reality show „U Kardashianów” (Keeping up with the Kardashians) pokazuje codzienność najsławniejszej celebrytki świata i jej nieco ekscentrycznej rodziny. W programie poznajemy nie tylko tajemnice Kim, ale również opowiada o rodzinie Kardashianów, w której oprócz Kim, jej sióstr, młodszego brata Roberta juniora, matki Kris Jenner i jej drugiego męża Bruce’a Jennera oraz ich córek – który Kendall i Kylie. Już pierwszy sezon show stał się wielkim hitem, a Kim Kardashian szybko została okrzyknięta mianem „Księżniczki tabloidów”. Wszystko dzięki seks-taśmie, która „niechcący” ujrzała światło dzienne. Nie ma dnia, aby na portalach plotkarskich nie pojawił się chociaż jeden artykuł o tej celebrytce i tak od dobrych kilku lat.
Każdy odcinek siódmego sezonu, który już po długim weekendzie majowym zawita na antenę VIVA Polska, oglądało w Stanach ponad 3 mln widzów. Fani zobaczą rodzinne kłótnie, rozterki, zagraniczne wycieczki, życiowe porażki, rozstania, a także narodziny dziecka jednej z sióstr. Której? To warto zobaczyć już w maju.

Premiera: 5 maja, poniedziałek tylko w VIVA Polska
Emisja: Od poniedziałku do piątku o godz. 19:00
Powtórki: Od poniedziałku do piątku o godz. 15:30, soboty o godz. 12:55, niedziele o godz. 13:30

Downloads

You need be logged in to download content. Please Log in or register an account.

Program description

Keeping Up With The Kardashians

PDF

Credits: MTV